Zapoznaj się z naszą ofertą

Zaczep automatyczny GE250

lekki sprzęg fi40 do samochodów dostawczych o masie do 3,5 tony. Zapewnia bezpieczeństwo sprzęgania, komfort użytkowania dzięki minimalnemu luzowi pomiędzy uchem dyszla, a sprzęgiem. Szybkie sprzęganie wpływa na czas załadunku. Dedykowany do samochodów dostawczych typu Iveco Daily, Mercedes Sprinter, Ford Transit itp. Zarówno w wersji zabudowy jaki van.

Producent
V. Orlandi

Zaczep automatyczny eh50

EH50 o średnicy sworznia fi50. Jest to produkt dla specjalistycznych zastosowań. Dzięki specjalnemu łożyskowaniu na osi, zaczep ma możliwość wychyłu paszczy, aż do 30 stopni w płaszczyźnie pionowej, co predestynuje ten sprzęg do pracy w ciężkim terenie takim jak las, plac budowy itp. EH50 w połączeniu z przyczepą z przednią osią skrętną idealnie pokonuje wszelkie nierówności, dzięki czemu ryzyko uszkodzenia lub szybszego zużycia sprzęgu podczas pracy w trudnych warunkach jest minimalne.

Producent
V. Orlandi

Zaczep automatyczny e525

seria sprzęgów fi50 do samochodów ciężarowych dla ciężkich zestawów typu tandem oraz dla przyczep z osią skrętną o dużym DMC. Sprawdzona konstrukcja zaczepu pozwala na długotrwałe i bezobsługowe użytkowanie. Możliwość zamówienia sprzęgu ze stalową paszczą eliminuje awarie tej części zaczepu. Najpopularniejszy rozmiar sworznia na rynku, amortyzacja i duża paszcza sprzęgu wpływają na komfort użytkowania

Producent
V. Orlandi

Zaczep automatyczny e40

sprzęgi fi40 dedykowane dla lekkich zestawów centralno-osiowych (tandem) oraz przyczep z osią skrętą. Prosta konstrukcja oraz łatwa i tania wymiana części zamiennych zapewnia bezproblemową obsługę. Tego typu zaczepy stanowią bardzo popularne rozwiązanie we flotach transportowych oraz jako zaczep dla przyczep rolniczych. Amortyzacja i duża paszcza sprzęgu wpływają na komfort użytkowania

Producent
V. Orlandi

RV10-T Żeliwny sprzęg siodłowy

Żeliwne sprzęgi siodłowe 2’’ produkcji V. Orlandi wyróżnia wysoki dopuszczalny nacisk pionowy, który wynosi aż 22 tony oraz podwyższony w stosunku do konkurencji uciąg. Siodła dostępne są w zakresie wysokości 150- 250 mm. Szczególnie siodło 250mm stanowi znakomite rozwiązanie w przypadku konieczności podniesienia siodła wyżej. Stosowane zarówno w ciągnikach siodłowych standardowych, ale przeznaczone są również dla ciągnik typu MEGA.

Producent
V. Orlandi

RP90 Żeliwny sprzęg siodłowy

RP90 Sprzęg siodłowy dla przewozów gabarytowych z największym na rynku naciskiem pionowym 40t. Solidna konstrukcja zapewnia niezawodną eksploatację. Standardowe rozstawy montażowe pozwalają na swobodna zamianę sprzęgu z inna marką.

Dostępne wysokości 190mm i 250mm.

Producent
V. Orlandi

FDH Żeliwny sprzęg siodłowy

FDH – Siodło FDH charakteryzuje się prostą i trwała konstrukcją, łatwą wymianą części zamiennych. System podnoszenia siodła pozwala na szybką zmianę wysokości. W krótkim czasie możemy przystosować ciągnik typu MEGA do pracy ze standardową naczepą, co pozwala na niezależność w podejmowaniu różnego rodzaju naczep, łatwość w uzyskaniu lepiej płatnego frachtu, większą kompatybilność z dostępnymi na rynku naczepami, brak obaw o postój w trakcie serwisu naczepy. Możliwy jest ponowny montaż siodła FDH na nowym ciągniku w przypadku wymiany taboru. Siodło w pozycji złożonej ma 162mm wysokości. Możliwość zwiększenia podnoszenia jest dostępna o 100mm, 150mm, 200mm.

Producent
V. Orlandi