Zaczepy V. Orlandi

V. Orlandi to szanowany w Europie producent systemów zaczepowych, siodeł oraz innych komponentów do samochodów ciężarowych. Wchodzi obecnie w skład grupy Saf Holland i posiada sieć dystrybutorów na terenie Europy i Polski. Jako Solid Hitch Sp. z .o.o. Sp. K. jesteśmy jednym z oficjalnych przedstawicieli V. Orlandi w zakresie sprzęgów i siodeł do samochodów ciężarowych.
Szeroka gama produktów V. Orlandi zapewnia firmie wysoki poziom konkurencyjności na rynku komponentów do samochodów ciężarowych. Wiodącymi produktami firmy są systemy sprzęgające takie jak: zaczepy automatyczne, sprzęgi siodłowe żeliwne i stalowe, haki dla pojazdów wojskowych czy też zaczepy dla przewozów ponadgabarytowych. Listę asortymentu uzupełniają końcówki dyszli do przyczep ciężarowych.
Nasza szeroka wiedza, związana z systemami zaczepowymi, pozwoli wszystkim zainteresowanym na uzyskanie fachowej porady dotyczącej wszystkich produktów V. Orlandi.
Zapraszamy do kontaktu.

Części zamienne V. Orlandi, zestawy naprawcze.

W ofercie posiadamy wszystkie części zamienne do produktów V. Orlandi, jak i pozostałe komponenty:

  • zestawy naprawcze do sprzęgi siodłowe i zaczepy automatyczne
  • obrotnice
  • ucha dyszla
  • konsole obniżające
  • zestaw czujników sprzęgów ciężarowych
  • zaczepy manewrowe GM 120×55, 140×80, 160×100 mm
Logo Solid Hitch

Firma Solid hitch jest producentem osprzętu roboczego do koparek. W swojej ofercie posiada szeroki asortyment to jest łyżki koparkowe, chwytaki, szybkozłącza oraz wiele innych narzędzi przyspieszających i ułatwiających pracę koparki. 

Firma od początku swojej działalności stawia na jakość aby oferować klientom trwałe i funkcjonalne rozwiązania.  Dzięki wysokim wymaganiom dotyczącym procesu produkcyjnego, a także używanych do produkcji materiałów, możemy dostarczać narzędzia o wysokiej wytrzymałości i trwałości klientom w różnych regionach świata.  

Projektowanie maszyn i ich  produkcja opiera się na zespole doświadczonych pracowników  mających wieloletnie doświadczenie w produkcji tego typu osprzętu oraz potrafiących dobrać odpowiednie rozwiązanie istniejącego problemu lub nowy produkt adekwatny do zakresu pracy na placu budowy. 

Produkcja wewnętrzna zapewnia dużą elastyczność w dostosowywaniu produktów zgodnie z życzeniem klienta. Korzystając z naszych standardowych modeli, możemy łatwo zaoferować naszym klientom całkowicie nowe unikalne produkty. 

Pełna obsługa w zakresie dostawy, montażu i uruchomienia zakupionego osprzętu przyczynia się do szybkiej realizacji zamówień i użytkowania nowo zakupionego produktu. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji.