Osprzęt do koparek

Zapoznaj sie z naszą ofertą

Logo Solid Hitch

Firma Solid hitch jest producentem osprzętu roboczego do koparek. W swojej ofercie posiada szeroki asortyment to jest łyżki koparkowe, chwytaki, szybkozłącza oraz wiele innych narzędzi przyspieszających i ułatwiających pracę koparki. 

Firma od początku swojej działalności stawia na jakość aby oferować klientom trwałe i funkcjonalne rozwiązania.  Dzięki wysokim wymaganiom dotyczącym procesu produkcyjnego, a także używanych do produkcji materiałów, możemy dostarczać narzędzia o wysokiej wytrzymałości i trwałości klientom w różnych regionach świata.  

Projektowanie maszyn i ich  produkcja opiera się na zespole doświadczonych pracowników  mających wieloletnie doświadczenie w produkcji tego typu osprzętu oraz potrafiących dobrać odpowiednie rozwiązanie istniejącego problemu lub nowy produkt adekwatny do zakresu pracy na placu budowy. 

Produkcja wewnętrzna zapewnia dużą elastyczność w dostosowywaniu produktów zgodnie z życzeniem klienta. Korzystając z naszych standardowych modeli, możemy łatwo zaoferować naszym klientom całkowicie nowe unikalne produkty. 

Pełna obsługa w zakresie dostawy, montażu i uruchomienia zakupionego osprzętu przyczynia się do szybkiej realizacji zamówień i użytkowania nowo zakupionego produktu. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji.